5 głównych usług dla twojego brandu

Co oferuje Kreatywne studio

Oferuję pełen zakres kreatywnych usług przy tworzeniu obrazów do mediów społecznościowych, Internetu, reklamy i prasy.

Każdy projekt jest unikalny, dlatego przed jego rozpoczęciem przekierowuję do wypełnienie briefu, po czym wrócę do Ciebie z proponowaną ofertą!

Możesz nawiązać współprace ze mną z dowolnego miejsca na świecie!

Jeśli masz pytania, zachęcam do przeczytania FAQ

Fotografia produktowa

Zamiast stokowych zdjęć proponuję indywidualnie dobrane obrazy.
Realizuję kreatywne rozwiązania, które pomogą Twojej marce wyróżnić się w tłumie reklam.

Krótkie video & Stop motion

Ruchome treści wizualne przyciągają wzrok i interesują odbiorców, dlatego w mojej ofercie znajdziesz wykonanie animacji poklatkowych
lub krótkich video do mediów społecznościowych
(reels, posty,
instastories)

Set-design

Tworzenie scenografii polega na dobieraniu odpowiedniego tła, oświetlenia, akcesoriów i ich harmonijnego łączenia w całość. Często wiąże się to z dodatkowymi wydatkami. Jednak ta inwestycja zwróci się w zainteresowaniach klientów.

Edycja zdjęć

Końcowy efekt zdjęcia uzyskuje dzięki profesjonalnej edycji. Obróbka zaczyna się od podstawowej pracy z kolorami i kontrastem, usuwaniem kurzu i drobnych rys aż do zamiany koloru tła, etykiety lub fotomontażu. Edycja zdjęć wyceniana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

Rekwizyty &Tła

Posiadam różnorodne akcesoria i tła do fotografii produktowej, które są dostępne w ofercie. Dodatkowo wyceniam:
– Składniki i kwiaty do stylizacji,
– Przygotowywanie indywidualnych akcesoriów,
– Rozbudowaną stylizacje i scenografię,
– Zakup/wypożyczenie wielkoformatowych rekwizytów

Sesje wyjazdowe

Jest to świetna usługa, jeśli potrzebujesz zdjęć w swoim studio, sklepie, restauracji lub innym lokalu! Dobre rozwiązanie, jeśli chciałbyś/chciałabyś pokazać swój proces twórczy i historię marki. Mogę przekazać na zdjęciach jak robisz to, co kochasz!

Stylizacja i aranżacja zdjęcia

Posiadam bogatą ofertę różnorodnych rekwizytów, ale… nie można mieć wszystkiego! Dlatego też poszukuję, kreuję i wymyślam!

Zobacz więcej

Dlatego, żeby uzyskać wycenę, proszę wypełnić brief i poczekać na odpowiedź mailową. Każda sesja różni się od siebie pod wieloma względami, stąd każda współpraca jest wyceniana indywidualnie.

Produkty można wysłać do mnie z każdej części świata. Sesja odbywa się zgodnie z ustalonymi wytycznymi i briefem po podpisaniu umowy.

Czas realizacji jest uzależniony od projektu – jego wielkości, deadlinu, zaangażowania osób trzecich (modelki, stylisty, kucharze itd) i innych czynników. Realizacja z reguły trwa od 1 do 5 tygodni od daty rezerwacji.

W zależności od ustaleń w projekcie, wycena rekwizytów może być zawarta w cenie lub jest dodatkowo płatna. Akcesoria i tła, które posiadam są bez dodatkowych kosztów.

Na początek proszę o wypełnienie briefu, który pomoże mi przygotować ofertę. Po przygotowaniu wyceny, ustaleniu wytycznych i podpisaniu umowy obowiązuje zadatek w wysokości 30% ceny. Po dokonaniu wpłaty, sesja jest oficjalnie zarezerwowana.

Przed rozpoczęciem sesji tworzymy moodboard i szkice jako referencje do projektu, które minimalizują możliwość nieporozumień. Zdjęcia powtarzam nieodpłatnie, jeśli rezultat sesji będzie mocno odbiegać od ustaleń. Płatne poprawki występują gdy klient zmienia ustalone wytyczne podczas lub po sesji. Cena takich poprawek ustalana jest indywidualnie.

Proces tworzenia fotografii produktowej