POZNAJ MOJE USŁUGI

Od zapytania do gotowego rezultatu!
Jak wygląda współpraca?

1. Zapytanie

Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o projekcie. Poproszę Cię o wypełnienie briefu , który pomoże mi przygotować indywidualną ofertę na Twoje zapytanie.

2. Nawiązanie współpracy

Dla rezerwacji terminu sesji zobowiązuje podpisanie umowy i opłata 50% wartości projektu.

3. Pre-produkcja

Na tym etapie ustalamy wszystkie szczegóły sesji: rekwizyty do scenografii, kolorystykę i rodzaj oświetlenia.

4. Sesja

Zaczynam wcielać nasze idei w życie! Krótko mówiąc, skupiam się na tworzeniu atrakcyjnych wizualnie obrazów, które wyróżnią Cię z tłumu.

5. Post-produkcja

Edycja i retusz to istotna część jakościowego obrazu. Korekcja kolorów, usunięcie rys i kurzu z produktów – to podstawowe elementy post-produkcji. Na tym etapie dopracowuję każdy szczegół obrazu!

6. Dostarczenie materiałów

Nastał ten ekscytujący moment, kiedy wysyłam do Ciebie gotowe materiały.
Wszystkie pliki możesz otrzymać wygodnie klikając w wysłany link!

Przemyślane, estetyczne i angażujące treści stworzone specjalnie dla Twoich odbiorców!

Jako fotograf, stylista i art-dyrektor, zagłębiam się w kreatywny świat i wykorzystuję swoje doświadczenie dla organizowania całego procesu: od stworzenia własnoręcznych rekwizytów do wysokojakościowego retuszu.

Nie zależnie czy potrzebujesz estetycznych zdjęć czy ruchomych treści reklamowych, z chęcią pomogę Ci w realizacji jakościowej kampanii promocyjnej dla Twojej marki!

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszam do sekcji FAQ

Dlatego, żeby uzyskać wycenę, proszę wypełnić brief i poczekać na odpowiedź mailową. Koszty każdej sesji produktowej różnią się od siebie pod wieloma względami, stąd każda współpraca jest wyceniana indywidualnie.

Produkty można wysłać do mnie z każdej części świata. Sesja odbywa się zgodnie z ustalonymi wytycznymi i briefem po podpisaniu umowy.

Czas realizacji jest uzależniony od projektu – jego wielkości, deadline, zaangażowania osób trzecich (modelki, stylisty, studia itd) i innych czynników. Realizacja z reguły trwa od 1 do 5 tygodni od daty otrzymania produktów.

Posiadam bogatą ofertę rekwizytów i teł, które zazwyczaj nie są dodatkowym kosztem. Jednak, jeśli projekt wymaga indywidualnych akcesoriów, szczególnie takich, jak kwiaty, składniki itd., są one doliczane do faktury jako dodatkowy koszt.

Na początek proszę o wypełnienie briefu, który pomoże mi przygotować ofertę. Po przygotowaniu wyceny i podpisaniu umowy obowiązuje zadatek w wysokości 50% ceny. Po dokonaniu wpłaty, sesja jest oficjalnie zarezerwowana.

Przed rozpoczęciem sesji omawiamy mood board i referencje do projektu, które minimalizują możliwość nieporozumień. Zdjęcia powtarzam nieodpłatnie, jeśli rezultat sesji będzie mocno odbiegać od ustaleń. Płatne poprawki występują gdy klient zmienia ustalone wytyczne podczas lub po sesji. Cena takich poprawek ustalana jest indywidualnie.

Licencja polega na tym, że udzielam klientowi możliwości dysponowania wykonaną przeze mnie pracą na określony przedział czasu, który ustalamy w umowie. Po tym okresie klient traci prawo do dysponowania utworem. Więcej na ten temat w artykule. Licencja na wykorzystanie jest wyceniana indywidualnie według zlecenia.

Pomagam markom w realizacji wizualnie atrakcyjnych reklam i celów marketingowych. Tworzymy razem kreatywny, indywidualnie dobrany kontent od minimalizmu do jaskrawych i różnorodnych kompozycji! Niezależnie czy szukasz zdjęć produktowych czy video reklamowych, zorganizuję dla Ciebie cały proces i dostarczę oczekiwany rezultat! A może nawet przekroczę Twoje oczekiwania!