Fotograf produktowy i stylista - I.Kolodziejska
Kreatywna fotografia produktowa | reklamowa | studyjna | makro
Łódź | Warszawa

o mnie

Jestem kreatywną osobą, która specjalizuję się w szerokim zakresie fotografii produktowej i tworzeniu ruchomych treści wizualnych. Zajmuję się organizacją naszej współpracy, tworzeniem scenografii, stylizując sceny za pomocą różnych efektów światła, kolorów, faktur i rekwizytów. Organizuję naszą współpracę w maksymalnie wygodnej formie zaczynając od konsultacji aż do finalnej dostawy materiałów. Możesz poczytać więcej odnośnie współpracy tutaj.

Przed rozpoczęciem sesji zajmuję się analizą marki i przygotowaniem koncepcji projektu, indywidualnie dopasowując pomysły do Twojej wizji. Wykonuję stylizowane zdjęcia produktowe, zdjęcia minimalistyczne lub e-commerce. Realizuję reklamowe sesje zdjęciowe dla kosmetycznych marek, firm produkujących artykuły wnętrz, AGD, produkty techniczne i nie tylko. 

Moja droga zawodowa zaczęła się od studiów architektonicznych na Politechnice Łódzkiej, ale stopniowo doprowadziła mnie do pracy przy reklamowych projektach. Zaczynałam od zdjęć kulinarnych, rozwijając pasję w zawód i zamieniając światło od okna w studyjną lampę, tak powstało moje kreatywne studio, które rozwija się wraz ze mną.

Produktowe reklamowe zdjęcia, które wykonywałam dla klientów ukazały się w magazynach, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych marek, a nawet na opakowaniach produktów!
Najczęściej sesję produktowe wykonuję zdalnie w Łodzi, ale zdarza mi się dojeżdżać na plan zdjęciowy w różnych miastach.

Jestem tu by pomóc wcielić Twoją wizję w realność.

Jestem także ogromną miłośniczką zwierząt, a szczególnie kotów, dlatego chętnie pomagam w Łódzkim schronisku dla zwierząt jako wolontariuszka przy kotach. Mogę podpowiedzieć w przypadku chęci adopcji.