Fotograf produktowy i stylista - I.Kolodziejska
Kreatywna fotografia produktowa | reklamowa | studyjna | makro
Łódź | Warszawa

Cześć!Jestem Irina i to ja stoję po drugiej stronie Kreatywnego studia.

Fotografią zajmuję się od wielu lat, a produktowe zdjęcia dla mnie nie są zwyczajnym zdjęciem przedmiotu. Poprzez kreatywną fotografię produktową docieram do potrzeb Twojego klienta, co przekłada się na zwiększenie zainteresowania produktem.

Przed rozpoczęciem sesji zajmuję się analizą marki i przygotowaniem koncepcji projektu, żeby zdjęcia były indywidualnie dopasowane. Wykonuję aranżowane zdjęcia produktowe, zdjęcia stylizowane w scenografiach lub minimalistyczne. Realizuję reklamowe sesje zdjęciowe dla kosmetycznych marek, firm produkujących artykuły wnętrz, AGD, produkty techniczne i nie tylko. 

Moja droga zawodowa zaczęła się od studiów architektonicznych na Politechnice Łódzkiej, ale stopniowo doprowadziła mnie do pracy przy reklamowych projektach! Zaczynałam od zdjęć kulinarnych, rozwijając pasję w zawód i zamieniając światło od okna w studyjną lampę, tak powstało moje kreatywne studio, które rozwija się wraz ze mną.

Produktowe reklamowe zdjęcia, które wykonywałam dla klientów ukazały się w magazynach, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych marek, a nawet na opakowaniach produktów!
Najczęściej sesję produktowe wykonuję zdalnie w Łodzi, ale zdarza mi się dojeżdżać na plan zdjęciowy w różnych miastach.

Jeśli chcesz, żeby Twoje produkty również demonstrowały wszystkie najważniejsze cechy i wartości, zapraszam do omówienia szczegółów!
Możesz poczytać więcej odnośnie współpracy tutaj.

Kreatywna fotografia produktowa to ciekawy pomysł i doskonała jakość, która przekłada się na zwiększenie zainteresowania produktem.

W wolnym od pracy czasie pomagam w Łódzkim Schronisku dla zwierząt jako wolontariusz. Jestem wielką miłośniczką zwierząt, a szczególnie kotów. Mam dwa swoje futrzaki, które czasem pojawiają się u mnie w mediach.

Zaufali mi