Fotografia produktowa reklamowa

W fotografii produktowej pracuję przy różnych projektach i pokonuję ciekawe wyzwania. Uważam, że w fotografii reklamowej najważniejsze jest zwrócić uwagę odbiorcy na produkt i zachęcić go do posiadania tego produktu. Dlatego dużo uwagi poświęcam na zapoznanie się z wartościami marki i jej wizualnymi aspektami. Współpracuję z firmami kosmetycznymi, firmami, produkującymi produkty techniczne, sprzęty AGD oraz agencjami reklamowymi. Wykonuję zdjęcia na potrzeby druku w katalogach, magazynach lub na standach, jak i zdjęcia produktowe do mediów społecznościowych, stron www i sklepów internetowych.

Oferuję również zdjęcia produktowe stylizowane z utworzeniem scenografii, która podkreśli styl marki i pokaże naznaczenie produktów w użyciu. Chętnie nawiążę współpracę i wykonam stylowe i jakościowe zdjęcia reklamowe produktowe dla Twojej marki.

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej prezentacji produktów w katalogach reklamowych, prasie lub mediach Internetowych, zapraszam do mojego kreatywnego studia!

Kreatywna fotografia produktowa to moja pasja i główna specjalizacja.